|
|
|
zpět na výsledky
LPH ATÉNY 2004 - PLAVÁNÍ - OAKA
|
|
19.září
- neděle - PLAVÁNÍ - OAKA |
Čas
|
Disciplína
|
Jméno
|
Třída
|
RN
|
Umístění
|
Výsledek
|
Rekord
|
09:00 - 11:47
|
100 m vol.zp.- rozplavba
|
Martin Kovář
|
S3
|
1967
|
3.
|
1:57,09
|
-
|
09:00 - 11:47
|
100 m vol.zp.- rozplavba
|
Jan Povýšil
|
S4
|
1982
|
7.
|
1:31,72
|
-
|
09:00 - 11:47
|
100 m vol.zp.- rozplavba
|
Běla Hlaváčková
|
S5
|
1976
|
5.
|
1:25,80
|
-
|
09:00 - 11:47
|
100 m vol.zp.- rozplavba
|
Kateřina Lišková
|
S5
|
1980
|
6.
|
1:32,77
|
-
|
09:00 - 11:47
|
200 m pol.záv.-rozplavba
|
Dalibor Mach
|
SM7
|
1977
|
14.
|
3:15,18
|
-
|
17:00 - 20:40
|
100 m vol.zp.- finále
|
Martin Kovář
|
S3
|
1967
|
1.
|
1:43,51
|
WR/PR
|
17:00 - 20:40
|
100 m vol.zp.- finále
|
Jan Povýšil
|
S4
|
1982
|
7.
|
1:38,38
|
-
|
17:00 - 20:40
|
100 m vol.zp.- rozplavba
|
Běla Hlaváčková
|
S5
|
1976
|
5.
|
1:25,80
|
-
|
17:00 - 20:40
|
100 m vol.zp.- finále
|
Kateřina Lišková
|
S5
|
1980
|
6.
|
1:30,18
|
-
|
20.září - pondělí - PLAVÁNÍ -
OAKA
|
Čas
|
Disciplína
|
Jméno
|
Třída
|
RN
|
Umístění
|
Výsledek
|
Rekord
|
09:00 - 11:12
|
100 m motýlek-rozplavba
|
Filip Coufal
|
S10
|
1989
|
13.
|
1:07,28
|
-
|
09:00 - 11:12
|
50 m znak - rozplavba
|
Jan Povýšil
|
S4
|
1982
|
4.
|
0:53,40
|
-
|
09:00 - 11:12
|
50 m znak - rozplavba
|
Běla Hlaváčková
|
S5
|
1976
|
1.
|
0:41,78
|
-
|
09:00 - 11:12
|
50 m znak - rozplavba
|
Kateřina Lišková
|
S5
|
1980
|
4.
|
0:49,97
|
-
|
09:00 - 11:12
|
100 m vol.zp.-rozplavba
|
Dalibor Mach
|
S7
|
1977
|
9.
|
1:11,78
|
-
|
09:00 - 11:12
|
100 m vol.zp.-rozplavba
|
Pavel Machala
|
S9
|
1971
|
16.
|
1:02,29
|
-
|
17:00 - 20:35
|
50 m znak - finále
|
Jan Povýšil
|
S4
|
1982
|
8.
|
0:54,82
|
-
|
17:00 - 20:35
|
50 m znak - finále
|
Běla Hlaváčková
|
S5
|
1976
|
1.
|
0:42,36
|
-
|
17:00 - 20:35
|
50 m znak - finále
|
Kateřina Lišková
|
S5
|
1980
|
4.
|
0:51,11
|
-
|
21.září - úterý - PLAVÁNÍ - OAKA
|
Čas
|
Disciplína
|
Jméno
|
Třída
|
RN
|
Umístění
|
Výsledek
|
Rekord
|
09:00 - 11:56
|
100 m vol.zp.- rozplavba
|
Vojtěch Franěk
|
S2
|
1975
|
8.
|
2:52,46
|
-
|
09.00 - 11:56
|
100 m vol.zp.- rozplavbavby
|
Lukáš Urbánek
|
S10
|
1980
|
12.
|
0:58,64
|
-
|
09:00 - 11:56
|
100 m vol.zp.- rozplavba
|
Filip Coufal
|
S10
|
1989
|
9.
|
0:58,13
|
-
|
09:00 - 11:56
|
200 m vol.zp.- rozplavba
|
Martin Kovář
|
S3
|
1967
|
7.
|
4:30,18
|
-
|
09:00 - 11:56
|
200 m vol.zp.- rozplavba
|
Jan Povýšil
|
S4
|
1982
|
6.
|
3:24,27
|
-
|
09:00 - 11:56
|
200 m vol.zp.- rozplavba
|
Kateřina Lišková
|
S5
|
1980
|
4.
|
3:15,54
|
-
|
17:00 - 21:20
|
100 m vol.zp.- finále
|
Jiří Kadeřávek
|
S1
|
1969
|
3.
|
3:40,46
|
-
|
17:00 - 21:20
|
100 m vol.zp.- finále
|
Vojtěch Franěk
|
S2
|
1975
|
8.
|
2:50,16
|
-
|
17:00 - 21:20
|
200 m vol.zp.- finále
|
Martin Kovář
|
S3
|
1967
|
1.
|
3:42,63
|
-
|
17:00 - 21:20
|
200 m vol.zp.- finále
|
Jan Povýšil
|
S4
|
1982
|
5.
|
3:22,85
|
-
|
17:00 - 21:20
|
200 m vol.zp.- finále
|
Kateřina Lišková
|
S5
|
1980
|
4.
|
3:18,55
|
-
|
22.září - středa - PLAVÁNÍ -
OAKA
|
Čas
|
Disciplína
|
Jméno
|
Třída
|
RN
|
Umístění
|
Výsledek
|
Rekord
|
09:00 - 11:10
|
100 m prsa - rozp.
|
Kateřina Coufalová
|
SM9
|
1983
|
1.
|
1:23,19
|
-
|
09:00 - 11:10
|
100 m vol.zp.-rozplavba
|
Martin Štěpánek
|
S13
|
1983
|
9.
|
1:00,66
|
-
|
09:00 - 11:10
|
200 m vol.zp.-rozplavba
|
Vojtěch Franěk
|
S2
|
1975
|
10.
|
6:22,01
|
-
|
09:00 - 11:10
|
50 m motýlek-rozplavba
|
Jan Povýšil
|
S4
|
1982
|
8.
|
1:07,18
|
-
|
10,30
|
štaf.4x100 m v.z.-rozplavby
|
Coufal, Mach,Scharf, Urbánek
|
34 b
|
-
|
8.
|
4:21,77
|
-
|
17:00 - 20:46
|
100 m prsa - finále
|
Kateřina Coufalová
|
SM9
|
1983
|
1.
|
1:24,17
|
-
|
17:00 - 20:46
|
50 m motýlek-finále
|
Jan Povýšil
|
S4
|
1982
|
7.
|
1:07,65
|
-
|
17:00 - 20:46
|
50 m motýlek-finále
|
Běla Hlaváčková
|
S5
|
1976
|
5.
|
0:50,84
|
-
|
20,00
|
štaf.4x100 m v.z.-fin.
|
Coufal, Mach,Scharf, Urbánek
|
34 b
|
-
|
8.
|
4:22,35
|
-
|
23.září - čtvrtek - PLAVÁNÍ -
OAKA
|
Čas
|
Disciplína
|
Jméno
|
Třída
|
RN
|
Umístění
|
Výsledek
|
Rekord
|
09:00 - 11:02
|
400 m vol.zp.-rozplavba
|
Dalibor Mach
|
S7
|
1977
|
10.
|
5:38,41
|
-
|
09:00 - 11:02
|
400 m vol.zp.-rozplavba
|
Petra Hrabinová
|
S7
|
1987
|
12.
|
6:50,02
|
-
|
09:00 - 11:02
|
50 m prsa - rozplavba
|
Jan Povýšil
|
SB3
|
1982
|
8.
|
0:58,74
|
-
|
09:00 - 11:02
|
200 m pol.záv.-rozplavba
|
Tereza Diepoldová
|
SM9
|
1988
|
14.
|
3:04,77
|
-
|
09:00 - 11:02
|
200 m pol.záv.-rozplavba
|
Kateřina Coufalová
|
SM9
|
1983
|
10.
|
2:57,80
|
-
|
09:00 - 11:02
|
200 m pol.záv.-rozplavba
|
Filip Coufal
|
SM10
|
1989
|
8.
|
2:28,24
|
-
|
17:00 - 20:03
|
50 m prsa - finále
|
Jan Povýšil
|
S7
|
1982
|
8.
|
0:59,16
|
-
|
17:00 - 20:03
|
200 m pol.záv.-finále
|
Filip Coufal
|
SM10
|
1989
|
8.
|
2:31,46
|
-
|
24.září - pátek - PLAVÁNÍ - OAKA
|
Čas
|
Disciplína
|
Jméno
|
Třída
|
RN
|
Umístění
|
Výsledek
|
Rekord
|
09:00 - 11:55
|
100 m prsa - rozplavba
|
Běla Hlaváčková
|
SB4
|
1976
|
6.
|
2:04,58
|
-
|
09:00 - 11:55
|
100 m prsa - rozplavba
|
Petra Hrabinová
|
SB6
|
1987
|
5.
|
1:56,34
|
-
|
09:00 - 11:55
|
200 m pol.záv.-rozplavba
|
Martin Štěpánek
|
SM13
|
1983
|
7.
|
2:36,81
|
-
|
09:00 - 11:55
|
400 m vol.zp. - rozplavba
|
Tereza Diepoldová
|
S9
|
1988
|
10.
|
5:26,49
|
-
|
09:00 - 11:55
|
400 m vol.zp. - rozplavba
|
Filip Coufal
|
S10
|
1989
|
11.
|
4:42,97
|
-
|
09:00 - 11:55
|
400 m vol.zp. - rozplavba
|
Lukáš Urbánek
|
S10
|
1980
|
7.
|
4:32,68
|
-
|
11:00
|
štafeta 4x50 m v.z. - rozplavby
|
Andrýsek,Kovář,Povýšil,Scharf
|
20 b
|
-
|
5.
|
2:45,23
|
-
|
17:00 - 21:29
|
50 m vol.zp.- finále
|
Jiří Kadeřávek
|
S1
|
1969
|
4.
|
1:54,32
|
-
|
17:00 - 21:29
|
100 m prsa - finále
|
Běla Hlaváčková
|
SB4
|
1976
|
6.
|
2:06,17
|
-
|
17:00 - 21:29
|
100 m prsa - finále
|
Dalibor Mach
|
SB6
|
1977
|
8.
|
01:14,1
|
-
|
17:00 - 21:29
|
100 m prsa - finále
|
Petra Hrabinová
|
SB6
|
1987
|
6.
|
1:55,10
|
-
|
17:00 - 21:29
|
200 m pol.záv.-finále
|
Martin Štěpánek
|
SM13
|
1983
|
7.
|
2:35,22
|
-
|
17:00 - 21:29
|
400 m vol.zp.- finále
|
Lukáš Urbánek
|
S10
|
1980
|
6.
|
4:29,82
|
-
|
20:30
|
štafeta 4x50 m v.z. - finále
|
Andrýsek,Kovář,Povýšil,Scharf
|
20 b
|
-
|
5.
|
2:41,37
|
-
|
25.září - sobota - PLAVÁNÍ -
OAKA
|
Čas
|
Disciplína
|
Jméno
|
Třída
|
RN
|
Umístění
|
Výsledek
|
Rekord
|
09:00 - 10:34
|
50 m motýlek- rozplavba
|
Tomáš Scharf
|
S7
|
1973
|
13.
|
0:39,68
|
-
|
09:00 - 10:34
|
50 m motýlek- rozplavba
|
Dalibor Mach
|
S7
|
1977
|
12.
|
0:37,91
|
-
|
09:00 - 10:34
|
100 m znak - rozplavba
|
Tereza Diepoldová
|
S9
|
1988
|
13.
|
1:23,94
|
-
|
09:00 - 10:34
|
100 m znak - rozplavba
|
Filip Coufal
|
S10
|
1989
|
12.
|
1:11,28
|
-
|
09:00 - 10:34
|
100 m prsa - rozplavba
|
Martin Štěpánek
|
SB13
|
1983
|
6.
|
1:18,19
|
-
|
09:00 - 10:34
|
50 m vol.zp. - rozplavba
|
Vojtěch Franěk
|
S2
|
1975
|
7.
|
1:17,51
|
-
|
09:00 - 10:34
|
50 m vol.zp. - rozplavba
|
Martin Kovář
|
S3
|
1967
|
1.
|
0:47,04
|
PR
|
17:00 - 20:25
|
100 m prsa - finále
|
Martin Štěpánek
|
SB13
|
1983
|
DSQ
|
-
|
-
|
17:00 - 20:25
|
50 m vol.zp. - finále
|
Vojtěch Franěk
|
S2
|
1975
|
8.
|
1:19,79
|
-
|
17:00 - 20.25
|
50 m vol.zp.- finále
|
Martin Kovář
|
S3
|
1967
|
1.
|
0:45,65
|
WR/PR
|
26.září - neděle - PLAVÁNÍ -
OAKA
|
Čas
|
Disciplína
|
Jméno
|
Třída
|
RN
|
Umístění
|
Výsledek
|
Rekord
|
9:50
|
150 m pol.záv.-rozplavba
|
Jan Povýšil
|
SM4
|
1982
|
10.
|
3:04,57
|
-
|
10:10
|
400 m vol.zp.- rozplavba
|
Petr Andrýsek
|
S6
|
1987
|
13.
|
6:19,19
|
-
|
10:30
|
100 m znak - rozplavba
|
Martin Štěpánek
|
S13
|
1983
|
8.
|
1:13,67
|
-
|
10:50
|
50 m vol.zp.- rozplavba
|
Dalibor Mach
|
S7
|
1977
|
14.
|
0:32,95
|
-
|
10:55
|
50 m vol.zp.- rozplavba
|
Tomáš Scharf
|
S7
|
1973
|
12.
|
0:32,67
|
-
|
11:25
|
50 m vol.zp. - rozplavba
|
Pavel Machala
|
S9
|
1971
|
16.
|
0:28,47
|
-
|
11:55
|
50 m vol.zp.- rozplavba
|
Filip Coufal
|
S10
|
1989
|
12.
|
0:26,94
|
-
|
19:00
|
100 m znak - finále
|
Martin Štěpánek
|
S13
|
1983
|
8.
|
1:12,66
|
-
|
27.září - pondělí - PLAVÁNÍ -
OAKA
|
Čas
|
Disciplína
|
Jméno
|
Třída
|
RN
|
Umístění
|
Výsledek
|
Rekord
|
09:00
|
50 m znak - rozplavba
|
Vojtěch Franěk
|
S2
|
1975
|
6.
|
1:17,67
|
-
|
09:10
|
50 m znak - rozplavba
|
Martin Kovář
|
S3
|
1967
|
3.
|
0:57,00
|
-
|
09:15
|
50 m vol.zp.- rozplavba
|
Jan Povýšil
|
S4
|
1982
|
4.
|
0:41,61
|
-
|
09:25
|
50 m vol.zp.- rozplavba
|
Kateřina Lišková
|
S5
|
1980
|
6.
|
0:43,56
|
-
|
09:28
|
50 m vol.zp.- rozplavba
|
Běla Hlaváčková
|
S5
|
1976
|
3.
|
0:38,46
|
-
|
09:45
|
50 m vol.zp.- rozplavba
|
Martin Štěpánek
|
S13
|
1983
|
9.
|
0:27,36
|
-
|
10:00
|
štafeta 4x50 m p.z.-rozplavby
|
Kovář,Povýšil,Mach,Scharf
|
20 b
|
-
|
8.
|
3:08,36
|
-
|
17:00
|
50 m znak - finále
|
Jiří Kadeřávek
|
S1
|
1969
|
4.
|
1:48,23
|
-
|
17:10
|
50 m znak - finále
|
Vojtěch Franěk
|
S2
|
1975
|
6.
|
1:17,31
|
-
|
17:20
|
50 m znak - finále
|
Martin Kovář
|
S3
|
1967
|
4.
|
0:58,73
|
-
|
17:30
|
50 m vol.zp.- finále
|
Jan Povýšil
|
S4
|
1982
|
6.
|
0:42,33
|
-
|
17:45
|
50 m vol.zp.- finále
|
Běla Hlaváčková
|
S5
|
1976
|
4.
|
0:38,42
|
-
|
17:45
|
50 m vol.zp.- finále
|
Kateřina Lišková
|
S5
|
1980
|
6.
|
0:43,83
|
-
|
18:45
|
štafeta 4x50 m p.z.- finále
|
Kovář,Mach,Povýšil,Scharf
|
20 b
|
-
|
8.
|
3:12,82
|
-
|
|
|
|
|
|
|