wz

zpět na výsledky

LPH ATÉNY 2004 - PLAVÁNÍ - OAKA
19.září - neděle - PLAVÁNÍ - OAKA
Čas
Disciplína
Jméno
Třída
RN
Umístění
Výsledek
Rekord
09:00 - 11:47
100 m vol.zp.- rozplavba
Martin Kovář
S3
1967
3.
1:57,09
-
09:00 - 11:47
100 m vol.zp.- rozplavba
Jan Povýšil
S4
1982
7.
1:31,72
-
09:00 - 11:47
100 m vol.zp.- rozplavba
Běla Hlaváčková
S5
1976
5.
1:25,80
-
09:00 - 11:47
100 m vol.zp.- rozplavba
Kateřina Lišková
S5
1980
6.
1:32,77
-
09:00 - 11:47
200 m pol.záv.-rozplavba
Dalibor Mach
SM7
1977
14.
3:15,18
-
17:00 - 20:40
100 m vol.zp.- finále
Martin Kovář
S3
1967
1.
1:43,51
WR/PR
17:00 - 20:40
100 m vol.zp.- finále
Jan Povýšil
S4
1982
7.
1:38,38
-
17:00 - 20:40
100 m vol.zp.- rozplavba
Běla Hlaváčková
S5
1976
5.
1:25,80
-
17:00 - 20:40
100 m vol.zp.- finále
Kateřina Lišková
S5
1980
6.
1:30,18
-
20.září - pondělí - PLAVÁNÍ - OAKA
Čas
Disciplína
Jméno
Třída
RN
Umístění
Výsledek
Rekord
09:00 - 11:12
100 m motýlek-rozplavba
Filip Coufal
S10
1989
13.
1:07,28
-
09:00 - 11:12
50 m znak - rozplavba
Jan Povýšil
S4
1982
4.
0:53,40
-
09:00 - 11:12
50 m znak - rozplavba
Běla Hlaváčková
S5
1976
1.
0:41,78
-
09:00 - 11:12
50 m znak - rozplavba
Kateřina Lišková
S5
1980
4.
0:49,97
-
09:00 - 11:12
100 m vol.zp.-rozplavba
Dalibor Mach
S7
1977
9.
1:11,78
-
09:00 - 11:12
100 m vol.zp.-rozplavba
Pavel Machala
S9
1971
16.
1:02,29
-
17:00 - 20:35
50 m znak - finále
Jan Povýšil
S4
1982
8.
0:54,82
-
17:00 - 20:35
50 m znak - finále
Běla Hlaváčková
S5
1976
1.
0:42,36
-
17:00 - 20:35
50 m znak - finále
Kateřina Lišková
S5
1980
4.
0:51,11
-
21.září - úterý - PLAVÁNÍ - OAKA
Čas
Disciplína
Jméno
Třída
RN
Umístění
Výsledek
Rekord
09:00 - 11:56
100 m vol.zp.- rozplavba
Vojtěch Franěk
S2
1975
8.
2:52,46
-
09.00 - 11:56
100 m vol.zp.- rozplavbavby
Lukáš Urbánek
S10
1980
12.
0:58,64
-
09:00 - 11:56
100 m vol.zp.- rozplavba
Filip Coufal
S10
1989
9.
0:58,13
-
09:00 - 11:56
200 m vol.zp.- rozplavba
Martin Kovář
S3
1967
7.
4:30,18
-
09:00 - 11:56
200 m vol.zp.- rozplavba
Jan Povýšil
S4
1982
6.
3:24,27
-
09:00 - 11:56
200 m vol.zp.- rozplavba
Kateřina Lišková
S5
1980
4.
3:15,54
-
17:00 - 21:20
100 m vol.zp.- finále
Jiří Kadeřávek
S1
1969
3.
3:40,46
-
17:00 - 21:20
100 m vol.zp.- finále
Vojtěch Franěk
S2
1975
8.
2:50,16
-
17:00 - 21:20
200 m vol.zp.- finále
Martin Kovář
S3
1967
1.
3:42,63
-
17:00 - 21:20
200 m vol.zp.- finále
Jan Povýšil
S4
1982
5.
3:22,85
-
17:00 - 21:20
200 m vol.zp.- finále
Kateřina Lišková
S5
1980
4.
3:18,55
-
22.září - středa - PLAVÁNÍ - OAKA
Čas
Disciplína
Jméno
Třída
RN
Umístění
Výsledek
Rekord
09:00 - 11:10
100 m prsa - rozp.
Kateřina Coufalová
SM9
1983
1.
1:23,19
-
09:00 - 11:10
100 m vol.zp.-rozplavba
Martin Štěpánek
S13
1983
9.
1:00,66
-
09:00 - 11:10
200 m vol.zp.-rozplavba
Vojtěch Franěk
S2
1975
10.
6:22,01
-
09:00 - 11:10
50 m motýlek-rozplavba
Jan Povýšil
S4
1982
8.
1:07,18
-
10,30
štaf.4x100 m v.z.-rozplavby
Coufal, Mach,Scharf, Urbánek
34 b
-
8.
4:21,77
-
17:00 - 20:46
100 m prsa - finále
Kateřina Coufalová
SM9
1983
1.
1:24,17
-
17:00 - 20:46
50 m motýlek-finále
Jan Povýšil
S4
1982
7.
1:07,65
-
17:00 - 20:46
50 m motýlek-finále
Běla Hlaváčková
S5
1976
5.
0:50,84
-
20,00
štaf.4x100 m v.z.-fin.
Coufal, Mach,Scharf, Urbánek
34 b
-
8.
4:22,35
-
23.září - čtvrtek - PLAVÁNÍ - OAKA
Čas
Disciplína
Jméno
Třída
RN
Umístění
Výsledek
Rekord
09:00 - 11:02
400 m vol.zp.-rozplavba
Dalibor Mach
S7
1977
10.
5:38,41
-
09:00 - 11:02
400 m vol.zp.-rozplavba
Petra Hrabinová
S7
1987
12.
6:50,02
-
09:00 - 11:02
50 m prsa - rozplavba
Jan Povýšil
SB3
1982
8.
0:58,74
-
09:00 - 11:02
200 m pol.záv.-rozplavba
Tereza Diepoldová
SM9
1988
14.
3:04,77
-
09:00 - 11:02
200 m pol.záv.-rozplavba
Kateřina Coufalová
SM9
1983
10.
2:57,80
-
09:00 - 11:02
200 m pol.záv.-rozplavba
Filip Coufal
SM10
1989
8.
2:28,24
-
17:00 - 20:03
50 m prsa - finále
Jan Povýšil
S7
1982
8.
0:59,16
-
17:00 - 20:03
200 m pol.záv.-finále
Filip Coufal
SM10
1989
8.
2:31,46
-
24.září - pátek - PLAVÁNÍ - OAKA
Čas
Disciplína
Jméno
Třída
RN
Umístění
Výsledek
Rekord
09:00 - 11:55
100 m prsa - rozplavba
Běla Hlaváčková
SB4
1976
6.
2:04,58
-
09:00 - 11:55
100 m prsa - rozplavba
Petra Hrabinová
SB6
1987
5.
1:56,34
-
09:00 - 11:55
200 m pol.záv.-rozplavba
Martin Štěpánek
SM13
1983
7.
2:36,81
-
09:00 - 11:55
400 m vol.zp. - rozplavba
Tereza Diepoldová
S9
1988
10.
5:26,49
-
09:00 - 11:55
400 m vol.zp. - rozplavba
Filip Coufal
S10
1989
11.
4:42,97
-
09:00 - 11:55
400 m vol.zp. - rozplavba
Lukáš Urbánek
S10
1980
7.
4:32,68
-
11:00
štafeta 4x50 m v.z. - rozplavby
Andrýsek,Kovář,Povýšil,Scharf
20 b
-
5.
2:45,23
-
17:00 - 21:29
50 m vol.zp.- finále
Jiří Kadeřávek
S1
1969
4.
1:54,32
-
17:00 - 21:29
100 m prsa - finále
Běla Hlaváčková
SB4
1976
6.
2:06,17
-
17:00 - 21:29
100 m prsa - finále
Dalibor Mach
SB6
1977
8.
01:14,1
-
17:00 - 21:29
100 m prsa - finále
Petra Hrabinová
SB6
1987
6.
1:55,10
-
17:00 - 21:29
200 m pol.záv.-finále
Martin Štěpánek
SM13
1983
7.
2:35,22
-
17:00 - 21:29
400 m vol.zp.- finále
Lukáš Urbánek
S10
1980
6.
4:29,82
-
20:30
štafeta 4x50 m v.z. - finále
Andrýsek,Kovář,Povýšil,Scharf
20 b
-
5.
2:41,37
-
25.září - sobota - PLAVÁNÍ - OAKA
Čas
Disciplína
Jméno
Třída
RN
Umístění
Výsledek
Rekord
09:00 - 10:34
50 m motýlek- rozplavba
Tomáš Scharf
S7
1973
13.
0:39,68
-
09:00 - 10:34
50 m motýlek- rozplavba
Dalibor Mach
S7
1977
12.
0:37,91
-
09:00 - 10:34
100 m znak - rozplavba
Tereza Diepoldová
S9
1988
13.
1:23,94
-
09:00 - 10:34
100 m znak - rozplavba
Filip Coufal
S10
1989
12.
1:11,28
-
09:00 - 10:34
100 m prsa - rozplavba
Martin Štěpánek
SB13
1983
6.
1:18,19
-
09:00 - 10:34
50 m vol.zp. - rozplavba
Vojtěch Franěk
S2
1975
7.
1:17,51
-
09:00 - 10:34
50 m vol.zp. - rozplavba
Martin Kovář
S3
1967
1.
0:47,04
PR
17:00 - 20:25
100 m prsa - finále
Martin Štěpánek
SB13
1983
DSQ
-
-
17:00 - 20:25
50 m vol.zp. - finále
Vojtěch Franěk
S2
1975
8.
1:19,79
-
17:00 - 20.25
50 m vol.zp.- finále
Martin Kovář
S3
1967
1.
0:45,65
WR/PR
26.září - neděle - PLAVÁNÍ - OAKA
Čas
Disciplína
Jméno
Třída
RN
Umístění
Výsledek
Rekord
9:50
150 m pol.záv.-rozplavba
Jan Povýšil
SM4
1982
10.
3:04,57
-
10:10
400 m vol.zp.- rozplavba
Petr Andrýsek
S6
1987
13.
6:19,19
-
10:30
100 m znak - rozplavba
Martin Štěpánek
S13
1983
8.
1:13,67
-
10:50
50 m vol.zp.- rozplavba
Dalibor Mach
S7
1977
14.
0:32,95
-
10:55
50 m vol.zp.- rozplavba
Tomáš Scharf
S7
1973
12.
0:32,67
-
11:25
50 m vol.zp. - rozplavba
Pavel Machala
S9
1971
16.
0:28,47
-
11:55
50 m vol.zp.- rozplavba
Filip Coufal
S10
1989
12.
0:26,94
-
19:00
100 m znak - finále
Martin Štěpánek
S13
1983
8.
1:12,66
-
27.září - pondělí - PLAVÁNÍ - OAKA
Čas
Disciplína
Jméno
Třída
RN
Umístění
Výsledek
Rekord
09:00
50 m znak - rozplavba
Vojtěch Franěk
S2
1975
6.
1:17,67
-
09:10
50 m znak - rozplavba
Martin Kovář
S3
1967
3.
0:57,00
-
09:15
50 m vol.zp.- rozplavba
Jan Povýšil
S4
1982
4.
0:41,61
-
09:25
50 m vol.zp.- rozplavba
Kateřina Lišková
S5
1980
6.
0:43,56
-
09:28
50 m vol.zp.- rozplavba
Běla Hlaváčková
S5
1976
3.
0:38,46
-
09:45
50 m vol.zp.- rozplavba
Martin Štěpánek
S13
1983
9.
0:27,36
-
10:00
štafeta 4x50 m p.z.-rozplavby
Kovář,Povýšil,Mach,Scharf
20 b
-
8.
3:08,36
-
17:00
50 m znak - finále
Jiří Kadeřávek
S1
1969
4.
1:48,23
-
17:10
50 m znak - finále
Vojtěch Franěk
S2
1975
6.
1:17,31
-
17:20
50 m znak - finále
Martin Kovář
S3
1967
4.
0:58,73
-
17:30
50 m vol.zp.- finále
Jan Povýšil
S4
1982
6.
0:42,33
-
17:45
50 m vol.zp.- finále
Běla Hlaváčková
S5
1976
4.
0:38,42
-
17:45
50 m vol.zp.- finále
Kateřina Lišková
S5
1980
6.
0:43,83
-
18:45
štafeta 4x50 m p.z.- finále
Kovář,Mach,Povýšil,Scharf
20 b
-
8.
3:12,82
-